Zasłużone zwycięstwo

Zasłużone zwycięstwo w dniu dzisiejszym odniósł zespół juniorek MKS MOS Betard Ślęza Wrocław prowadzony przez trenerów Romualda Krauze i Janusza Wierzbickiego w rozgrywkach II ligi z doświadczonym zespołem CCC Polkowice. Pierwszą kwartę tego emocjonującego spotkania wygrały przyjezdne 17 - 14, druga odsłona należała do gospodyń, które wygrały 15 - 10, podobnie wyglądało to w trzeciej kwarcie wygranej przez zespół CCC Polkowice 17- 15 i ostatnia partia tego spotkania należała do juniorek MKS MOS Betard Ślęza Wrocław w stosunku 20-15. Dzieki dobrej grze całego zespołu po końcowym gwizdku sędziego na tablicy wyników widniał wynik 64 - 60 dla młodego zespołu MKS MOS Betard Ślęza Wrocław. Brawa należą sie równiez wiernym kibicom, którzy nie szczędząc gardeł dopingowali młody  wrocławski zespół. Punkty dla naszego zespołu zdobyły : Obrocka Magdalena 2, Rogozińska Alicja 14, Hipp Weronika 17, Kazimierowicz Wiktoria 8, Ulążka Emilia 2, Szmyrka Agata 4, Wypustek Aleksandra 7 i Rusinek Marianna 10. Zapraszam do obejrzenia fragmentów tego spotkania w zakładce Video.