Rewal i Węgry

 

KAPOSVAR , REWAL

W lipcu bieżącego roku drużyny MKS MOS Wrocław roczniki 2005 i 2006 brały udział w międzynarodowym festiwalu sportu w Kaposvarze na Węgrzech . Uczestnicy z ponad 30 krajów z całego świat konkurowali w koszykówce , piłce ręcznej , siatkówce i piłce nożnej .

Młodszy zespół trenerki Beaty Kamberskiej wywalczył puchar za zajecie trzeciego miejsca w roczniku 2006 , natomiast drużyna trenerki Ingridy Ryng która rywalizowała w starszym roczniku 2004 została sklasyfikowana na miejscach 5-8 przegrywając w półfinale ze zwycięskim zespołem TJ SOKOL HK z Czech .

Wyniki MKS MOS Wrocław rocznik 2006 :

MKS MOS Wrocław – RIVNE I Ukraina 20 : 38

MKS MOS Wrocław – RIVNE II Ukraina 64 : 17

MKS MOS Wrocław – VARPALOTA KK Węgry 53 : 17

MKS MOS Wrocław –GYAKORLO CSIBEK 24 : 72

Półfinał :

MKS MOS Wrocław – RIVNE I Ukraina 18 : 39

Mecz o 3 miejsce :

MKS MOS Wrocław – VARPALOTA KK Węgry 44 : 37

Udział w festiwalu wzięły : Maja Madej , Małgorzata Łukasik , Kalina Kowalska , Patrycja Kurkowska , Lidia Walczak , Amelia Pokora , Zuzanna Kowalczyk , Katarzyna Wilk , Natalia Kwiatkowska , Aleksandra Chudek , Natalia Wróblewska , Agata Pruszkowska i Natalia Borsuk .

Wyniki rocznika MKS MOS Wrocław rocznik 2005 :

MKS MOS Wrocław –ONSALIA PIRATES BKK Szwecja 23 : 57

MKS MOS Wrocław – AZS II UMCS Lublin 50 ; 41

MKS MOS Wrocław –MAGUSOK EGYESULET Węgry 71 : 28

MKS MOS Wrocław – BAHIRA Kijów Ukraina 35 : 56

Ćwierćfinał :

MKS MOS Wrocław –TJ SOKOL HK Czechy 38 : 83

Udział wzięły : Aleksandra Skrzypczak , Maja Strugarek , Katarzyna Zieniewicz , Karolina Kaszuba , Alicja Jarosik , Karolina Nowak , Karolina Szarszaniewicz , Julia Niżyńska , Adrianna Ryng , Zuzanna Nowotny , Natalia Tkaczyszyn , Łucja Blum , Hanna Baran , Justyna Łukasik

Podopieczne trenerek Beaty Kamberskiej i Ingridy Ryng od 20 do 29 sierpnia przebywały na obozie sportowym w Rewalu . Do starszych koleżanek z roczników 2005-2006 dołączyły młodsze dziewczynki .

Dla niektórych z nich był to pierwszy wyjazd bez rodziców . Oprócz  pracy na treningach był też czas na plażowanie , kąpiele w morzu , spacery i zabawę . Po ciężko przepracowanym obozie wszyscy szczęśliwie wrócili do domów .

 

Partnerzy

Sponsorzy