Przegrana w Lesznie

 
Niestety nie udał się wyjazd  do Leszna naszemy zespołowi 1 KS Ślęza II  MOS Wrocław Drużyna prowadzona przez doświadczonego trenera Krzysztofa Zajca okazała się za mocna na  nasz zespół. Wygrała zdecydowanie stosunkiem 71 - 53. Pocieszeniem moze być III kwarta gdzie nasze zawodniczki dorównały przeciwniczkom i zremisowały 15 - 15. W pozostałych z niewielką przewagą wygrywały gospodynie, czyli zespół  Pompax Tęcza Leszno. Punkty dla naszego zespołu zdobywały :
Małgorzata Czymerska - 2
Sara Pająk - 10 ( 3 x 3)
Aleksandra Mielnicka - 14 ( 2 x 3 )
Anna Jasińska - 9
Monika Harasimów - 2
Karolina Szarszaniewicz - 6
Adrianna Ryng - 7
Sandra Dubiel - 3
Statystyki : https://rozgrywki.pzkosz.pl/mecz/125649/pompax-tecza-leszno---1ks-sleza-...

Partnerzy

Sponsorzy

Hurtownia elektryczna | TIM SA