Pierwsza przegrana U-18

MP U18 – PORAŻKA W PIERWSZYM MECZU

W pierwszym dniu rozgrywanego w Gorzowie Wlkp. finałowego turnieju MP U18 zespół MOS Elektrotim Ślęza Wrocław przegrał z MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 46:56

O końcowym wyniku w dużej mierze zadecydowała wysoko przegrana I kwarta. W kolejnych wrocławianki starały się zniwelować straty i na początku IV kwarty był już moment, że przegrywały różnicą tylko 4 pkt. Więcej uczynić jednak już nie zdołały. Jutro o godz.18:15 MOS Ślęza zmierzy się z gospodarzem turnieju, zespołem ENEA AZS AJP Gorzów Wlkp. który dziś wygrał z Trójka Żyrardów 84:55.

MPKK SOKOŁÓW S.A. SOKOŁÓW PODLASKI – MOS ELEKTROTIM ŚLĘZA WROCŁAW 56:46 (22:10, 16:14, 6:13, 12:9)

MOS Ślęza – Ulążka 17 (2), Ilczyszyn 9, Lemańska 6, Rogozińska 3, Rusinek 3, Obrocka 2, Tas 2, Jasińska 2, Tortora 2, Soroka.