Druga przegrana juniorek

 

MP U18 – MIMO DRUGIEJ PORAŻKI POZOSTAJĄ W GRZE O PÓŁFINAŁ

W drugim dniu rozgrywanego w Gorzowie Wlkp. turnieju finałowego MP U18 zespół MOS Elektrotim Ślęza Wrocław przegrał z miejscowym ENEA AZS-em AJP 55:72

 

Niespodzianki nie było, ale wstydu też nie. Juniorki MOS Ślęzy przegrały z gospodarzem turnieju finałowego, a zarazem głównym jego faworytem. Mimo, że była to druga porażka wrocławianek w tych zawodach, nie straciły one jeszcze szans na awans do czołowej czwórki. Czeka je jednak niezwykle trudne zadanie, bowiem aby tak się stało w jutrzejszym meczu (godz.15:30), MOS Ślęza musi wygrać z Trójką Żyrardów różnicą przynajmniej 15 pkt. Czy jest to realne ? Oczywiście że tak i tego się trzymajmy.

ENEA AZS AJP GORZÓW WLKP. – MOS ELEKTROTIM ŚLĘZA WROCŁAW 72:55 (19:14, 20:11, 17:22, 16:8)

MOS Ślęza – Ulążka 12 (3), Rusinek 11 (1), Tortora 8, Obrocka 7, Jasińska 7, Ilczyszyn 6, Tas 4, Rogozińska, Jakubowicz, Lemańska.

 

Partnerzy

Sponsorzy

Hurtownia elektryczna | TIM SA