Zwycięstwo na zakończenie sezonu .

 
Na zakończenie sezonu Dolnośląskiej Ligi Wojewódzkiej Młodzików  młodzi szczypiorniści MKS MOS Wrocław podejmowali MSPR Siódemka-Miedź Legnica. Nasi zawodnicy wyszli na parkiet bardzo zmotywowani aby przed licznie zgromadzoną publicznością pokazać pełnię swych umiejętności. Od początku starali się narzucić rywalom swój styl gry i udało im się tego dokonać. Twarda gra w obronie oraz skuteczne kontry doprowadziły do wypracowania kilkubramkowej przewagi. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem MOS-u 15:10.
W drugiej odsłonie wrocławianie systematycznie powiększali swoją przewagę aby ostatecznie wygrać spotkanie 31:18.  Niestety we wczorajszym spotkaniu kolejny z naszych zawodników nabawił się kontuzji co statwia pod znakiem zapytania jego udział w najbliższych meczach.
Drużyna MKS MOS I Wrocław zagrała w następującym składzie : Piotr Śliwiński , Piotr Krzemiński, Michał Jakubiak,Wiktor Tomczak (2), Adam Babicz , Maciej Rychcik, Ignacy Skoczek (1), Michał Krupiarz, Borys Hałka, Arkadiusz Michalak (12), Patryk Tołtyrzewski (3), Jakub Gładkowski (7), Jan Feliszek(5), Filip Bakanowicz (1), Adam Korta
Po zakończeniu meczu nasi zawodnicy otrzymali medale za zajęcie III miejsca w rozgrywkach i wywalczenie tytułu "II wicemistrza" .
Gratulujemy zawodnikom oraz trenerom  i wierzymy, że kolejny sezon będzie jeszcze lepszy. !!!

Partnerzy

Sponsorzy

Hurtownia elektryczna | TIM SA