Porażka z EUCO-UKS Dziewiątka I Legnica

 
Dzisiaj w Legnicy młodzi piłkarze ręczni MKS MOS Wrocław stanęli na przeciw swoich rówieśników z EUCO-UKS Dziewiątka I Legnica.
Faworytem spotkania byli gospodarze tym bardziej, że plaga kontuzji dosłownie zdziesiątkowała nasz zespół ( do Legnicy dotarliśmy w liczbie 9 zawodników + 2 bramkarzy) . Od początku spotkania  mecz układał się po myśli miejscowych. Szybkie bramki, sprawiły, że wydawało się, iż Legniczanie całkowicie zdominują potyczkę. Jednak ambitni szczypiorniści MOS-u niesieni dopingiem kibiców zbliżyli się na jedną bramkę. Niestety w tym momencie coś się zatrzymało. Błędy w obronie i brak skuteczności sprawiły, że do przerwy przegrywaliśmy różnicą 5 bramek (14:9).
Druga odsłona rozpoczęła się od całkowitej dominacji piłkarzy ręcznych "Dziewiątki"Legnica, którzy szybko zwiększyli przewagę o kolejne 5 bramek i zaczęli kontrolować spotkanie. Nasi szczypiorniści próbowali odrabiać straty ( zbliżyli się na 5-7 bramek) jednak brak skuteczności sprawił, że ostatecznie ulegliśmy gospodarzom 35 do 26. 
Dziś MKS MOS zagrał w następującym składzie : Piotr Śliwiński, Piotr Krzemiński, Michał Jakubiak, Maciej Rychcik (1), Ignacy Skoczek (3), Michał Krupiarz, Borys Hałka (1), Arkadiusz Michalak (9), Patryk Tołtyrzewski (2), Jakub Gładkowski (7), Jan Feliszek (2).
A za tydzień zapraszamy na ostatnie spotkanie w ramach rozgrywek Dolnośląskiej Ligi Wojewódzkiej Młodzików Gr. A , które odbędzie się w naszej hali przy ul. Parkowej. Przeciwnikiem będzie drużyna MSPR Siódemka-Miedź Legnica.

Od małego na całego .... Młody kibic MKS MOS  :)

Partnerzy

Sponsorzy

Hurtownia elektryczna | TIM SA