MKS Zagłębie Lubin - MKS MOS Wrocław I 26:31 (15:14)

Po bardzo emocjonującym spotkaniu podopieczni trenera Ryszarda Wójcika pokonali swoich rowieśników z Lubina 31:26. 
Początek meczu to wyrównana gra "bramka za bramkę" . Obie drużyny starały się rozgrywać długie, wyćwiczone akcje lecz widać było w ich poczynaniach dużą nerwość. Ostatecznie gospodarze jako pierwsi przezwyciężyli swoją niemoc i  zaczęli prowadzić różnicą 3-4 bramek. Gwałtowny zryw młodych piłkarzy MOS-u doprowadził do zniwelowania straty do jednej bramki.
Przerwa wpłynęła uspokajająco na naszych chłopców, którzy szybko odrobili straty.  Twarda obrona i skutecznie wykończone akcje doprowadziły do wypracowania kilkubramkowej przewagi. W końcówce udane interwencje naszych bramkarzy (m.in. obroniony rzut karty) nie pozwoliły na zmianę wyniku i zwycięstwo MOS-u stało się faktem.

Partnerzy

Sponsorzy

Hurtownia elektryczna | TIM SA