MKS MOS I Wrocław - SPR Chrobry II Głogów 28:18

Kolejne zwycięstwo odnieśli dziś młodzicy  MKS MOS I Wrocław.  W bardzo przekonujący sposób pokonali zespół SPR Chrobry II Głogów 28:18. Od samego początku spotkania nasi młodzi piłkarze nie pozwolili rywalom na narzucenie swojego stylu gry. Uważna gra w obronie i skuteczne kontrataki doprowadziły do tego, że bardzo szybko wrocławianie objęli prowadzenie 4:0 i później już kontrolowali spotkanie , powiększając  przewagę. Po pierwszej połowie na tablicy wyników widniał rezultat 17:10 .
Druga odsłona to nadal spokojna gra naszych zawodników w ataku i popis bramkarza, który nie pozwalał rywalom na rozwinięcie skrzydeł (cały mecz zakończył z blisko 60% skutecznością obronionych rzutów). Dzięki temu spotkanie zakończyło się pełnym sukcesem MKS MOS-u.
Warte podkreślenia są dwie rzeczy : 

  • po pierwsze: nasi szczypiorniści grali dziś osłabieni brakiem  kilku kontuzjowanych zawodników
  • po drugie : to pierwsze w tym sezonie spotkanie w którym nasi chłopcy stracili mniej niż 20 bramek. Oby tak dalej ...

 
A za tydzień kolejna odsłona rywalizacji wrocławsko-głogowskiej . 19 III młodzi wrocławianie zmierzą się w hali przy ul. Mieszka I w Głogowie  z SPR Chrobry I Głogów .  Wierzymy, że passa spotkań bez porażki zostanie podtrzymana ...

Partnerzy

Sponsorzy

Hurtownia elektryczna | TIM SA