Wygrana z w II Lidze z Jelenią Górą

 

W meczu rozgrywek II ligi zespół MOS Elektrotim Ślęza Wrocław wygrał z Wichosiem Jelenia Góra 57:36.

 

W meczu z Wichosiem, MOS Ślęzy zagrała w osłabionym składzie (Szeremeta, Rusinek, Ilczyszyn), a jego większość stanowiły kadetki. Nie miało to jednak wpływu na grę całego zespołu, który głównie dzięki znakomitej grze w defensywie, z nawiązką odrobił straty z meczu w Jeleniej Górze (55:58). Dzięki temu zwycięstwu MOS Ślęza na kolejkę przed zakończeniem fazy zasadniczej awansowała na 3. miejsce w tabeli.

MOS ELEKTROTIM ŚLĘZA WROCŁAW – WICHOŚ JELENIA GÓRA 57:36 (12:9, 16:7, 15:6, 14:14)

MOS Ślęza – Rogozińska 15, Obrocka 14, Tas 8, Ulążka 7 (1), Sosińska 6 (1), Tortora 6, Jasińska 1, Pająk, Herasymenko, Czerwińska, Jakubowicz.

Partnerzy

Sponsorzy

Hurtownia elektryczna | TIM SA