Przegrana po dobrej grze w II lidze

 

W rozegranym spotkaniu II ligi koszykarki MKS MOS Wrocław przegrały w Bydgoszczy z bardziej doświadczonymi  i starszymi zawodniczkami  MUKS WSG Supravis 65-76. Od samego początku spotkanie przebiegało bardzo emocjonująco. Każdy z zespołów starał sie wywalczyc jak najwiekszą przewagę w każdej kwarcie. Nasze dziewczyny grały nie czując respektu przed starszymi koleżankami z Bydgoszczy. Wyniki w poszczególnych kwartach : I  ( 22-16), II ( 9 - 15), III ( 21 - 20), IV ( 20 - 14). Punkty dla naszego zespołu zdobywały:

Alicja Rogozińska - 22

Emilka Ulążka - 14

Anna Jasińska - 4

Vittoria Tortora - 4

Marianna Rusinek - 16

Justyna Ilczyszyn - 5

Anna Tas - 0

Sandra Dubiel - 0

Aleksandra Zachajska - 0

Dominika Soroka - 0

Partnerzy

Sponsorzy

Hurtownia elektryczna | TIM SA