Podsumowanie sezonu 2020/2021 sekcji koszykówki

 
Koszykarki MKS MOS Wrocłąw w sezonie 2020/2021 osiągneły następujące wyniki:
Zawodniczki U19 prowadzone przez trenerów Piotra Nizioła i Radosława Hyżego zajęły 3 miejsce w lidze dolnośląsko-lubuskiej. Uzyskany wynik umożliwił udział drużynie w ćwierćfinałach Mistrzostw Polski. Koszykarski brały również udział w rozgrywkach 2 ligi kobiet, gdzie zajęły 4 miejsce.
Drużyna Ingridy Ryng i Mariana Czajkowskiego U17 zajęła 2 miejsce w lidze dolnośląsko-lubuskiej, co umożliwiło jej awans do rozgrywek centralnych. Po udanych ćwierćfinałach oraz półfinałach zespół awansował do turnieju finałowego. Zespół zajął 7 miejsce. 
Zespół U15 trenerki Beaty Kamberskiej oraz Mariana Czajkowskiego zajął 3 miejsce w lidze dolnośląsko-lubuskiej, a uzyskany wynik umożliwił udział w ćwierćfinałach Mistrzostw Polski, gdzie zajęły 3 miejsce.
W trudnych czasach pandemii w przygotowaniach do turniejów centralnych zespołom U17 i U15 pomagał trener Romuald Krauze.
Zawodniczki kategorii U12 zajęły 5 miejsce w lidze dolnośląsko-lubuskiej, natomiast zespół U11 osiągnął 2 miejsce. Oba zespoły były prowadzone przez trenerów Ingridę Ryng oraz Mariana Czajkowskiego. 

Partnerzy

Sponsorzy

Hurtownia elektryczna | TIM SA