Nieudana wyprawa do Poznania

 

 

51 punktów to za mało, aby wygrać z doświadczonym zespołem MUKS Poznan w 1 lidze kobiet zwlaszcza na wyjeździe. Pełna kontrola w całym spotkaniu należała do zespołu z Poznania, jedynie trzecia kwarta toczyła sie na wyrównanym poziomie. Pomimo wygrania zbiórek przy tak dobrze dysponowanym zespole MUKS-u, grającym na 70% trudno jest nawiazać równorzędna walkę. Ostatecznie spotkanie zakończyło sie wynikiem 99-51, a punkty dla naszego  zespołu zdobywały:

Sara Pająk - 6

Anna Jasińska - 18

Maja Boreczek - 4

Karolina Szarszaniewicz -3

Adrianna Ryng - 8

Marta Skowron - 2

Julia Niżyńska - 2

Katarzyna Zieniewicz - 2

Sandra Dubiel - 6

Statystyki : https://rozgrywki.pzkosz.pl/mecz/125636/muks-poznan---1ks-sleza-ii-mos-w...

 

Partnerzy

Sponsorzy

Hurtownia elektryczna | TIM SA