Kolejna wygrana

W piątkowy wieczór nasz zespół juniorek występował na wyjeździe w Zgorzelcu z tamtejszym UKS-em Basket. Spotkanie miało zacięty charakter od samego początku i praktycznie przez dwie pierwsze kwarty wynik oscylował koło remisu. Pierwsza kwarta dla MKS MOS Wrocław 10 - 9. druga dla UKS Basket 26-23 i po dwóch pierwszych kwartach zespół gospodyn tego spotkania prowadził 35 - 33. Po zmianie stron i większej koncentracji w trzeciej kwarcie nasz zespół postawił przysłowiową kropkę nad i wygrywając ten fragment 28 - 6. Czwarta kwarta to już rozluźnienie i ta spokojna z pozoru kwarta została przegrana przez nasz zespół w stosunku 20 - 13, W rezultacie całego spotkania to MKS MOS Wrocław okazał sie zespołem lepszym i wygrał 81 - 54.
Punkty dla naszego zespołu zdobywały kolejno: Magdalena Obrocka 2, Alicja Rogozińska 20, Wiktoria Kazimierowicz 4, Emilia Ulążka 6, Agata Szmyrka 6, Aleksandra Wypustek 19, Maja Nizioł 7, Marianna Rusinek 15, Martyna Ryng 2 i Ania Tas 0.