Emocjonująca końcówka w II lidze

 

Do bardzo dramatycznej i emocjonującej końcówki meczu doszło w Szczecinie pomiedzy Wilkami Morskimi a MKS MOS Wrocław. Otórz na kilka sekund do końca spotkania na tablicy wyników widniał remis i gospodynie zdołały rzucić kosza który dał im zwycięstwo. Należy dodać, że był to mecz walki o czym świadczyć może fakt, iż jedna z naszych zawodniczek  ( Marianna Rusinek) w czasie kontry została popchnięta i wpadła na ścianę, gdzie doznała urazu ręki i głowy, wynikiem czego musiano wezwać pogotowie ratunkowe. Zawodniczka z podejrzeniem wstrząśnięcia mózgu została odwieziona do szpitala i poddana obserwacji. Punkty dla naszego zespołu zdobywały:

Rogozińska - 36

Jasińska - 13

Obrocka - 11

Rusinek - 7

Tortora - 1

Ulążka - 0

Tas - 0

Jakubowicz - 0

Czerwińska - 0

Soroka - 0

 

Partnerzy

Sponsorzy

Hurtownia elektryczna | TIM SA