Ćwierćfinały zespołu Juniorek Starszych

 

W dniach 14-16.01.2022 odbył sie w Opalenicy ćwierćfinałowy turniej Mistrzostw Polski w kategorii U - 19 Kobiet. Zespół rozegrał dwa spotkania z czego pierwsze spotkanie przegrał z zespołem z Sokołowa Podlaskiego, w drugim wysoko pokonał gospodarzy z Opalenicy. Niestety, drużyna nie awansowała do Półfinałów Mistrzostw Polski, ze względu na przegrany mecz z Sokołowem Podlaskim. Mimo to, należą się gratulacje całemu zespołowi za walkę oraz oddane serce na boisku. 

MKS MOS Procom System Wrocław - MPKK Sokołów Podlaski  47 - 54

Punkty zdobywały :

Skowron - 6

Mielnicka - 16

Ryng - 2

Dubiel - 13

Czymerska - 2

Harasimów - 1

Świtała - 5

Zienkiewicz - 2

 

MKS MOS Procom System Wrocław - MKS Opalenica  81 - 48

Punkty zdobywały :

Łukasik - 2

Skowron - 17

Szarszaniewicz - 2

Ryng - 12

Dubiel - 21

Czymerska - 8

Nowak - 6

Boreczek - 2

Harasimów - 9

Zienkiewicz - 2

Statystyki z turnieju: https://rozgrywki.pzkosz.pl/liga/372/terminarz_i_wyniki/3/cwiercfinaly.html

 

Partnerzy

Sponsorzy

Hurtownia elektryczna | TIM SA