Awans juniorek do półfinałów MPJ

 

Juniorki MKS MOS Elektrotim Wrocław awnsowały do półfinałów Mistrzostw Polski Juniorek wygrywająć wszystkie spotkania podczas turnieju w Nowym Sączu. W pierwszym dniu turnieju nasz zespół wygrał minimalnie z gospodarzami turnieju UKS Żak Nowy Sącz  68 - 67. Punkty dla naszego zespołu zdobywały :

Obrocka - 15

Tas - 5

Rogozińska - 11

Ulążka - 6

Jasińska - 2

Tortora - 15

Wypustek - 2

Rusinek - 8

Lemańska - 4

W drugim dniu turnieju gdzie  przeciwnikiem był zespół z Aleksandrowa Łódzkiego doszło do  dramatycznej końcówki, w której nasz zespół doprowadził do dogrywki  61 - 61. Ostatnie otwarcie spotkania do bardzo dobra gra MKS MOS Elektrotim Wrocław który wygrał dogrywkę 12 - 6 i całe spotkanie 73 - 67. Punkty w tym spotkaniu zdobyły :

Obrocka - 5

Tas - 6

Rogozińska - 22

Ulążka - 18

Jasińska - 8

Tortora - 2

Rusinek - 10

Lemańska - 2

Ostatni dzień turnieju to spotkanie z MKS MOS Konin. Wgralismy 82 - 43, a zdobyczą punktową podzieliły się :

Obrocka - 6

Tas - 5

Rogozińska - 19

Pająk - 4

Soroka - 7

Ulążka - 6

Radziszewska - 2

Jasiińska - 15

Tortora - 8

Rusinek - 8

Lemańska - 2

Zawodniczką MVP całego turnieju została Alicja Rogozińska, natomiast tytuł najlepszej zawodniczki zespołu przypadł Vittorii Tortora. Przyznano jeszcze jedną nagrodę a mianowicie zdobywczyni najwiekszej liczby rzyconych " trójek", którą otrzymała Emilia Ulążka.

 

Partnerzy

Sponsorzy

Hurtownia elektryczna | TIM SA