1 KS Ślęza Wrocław - Citronex UKS Basket Zgorzelec

10.10.2021 odbył się mecz 1 Ligi Kobiet z Citronex UKS Basket Zgorzelec. Niestety okazał się kolejną porażką dla naszej drużyny, którą prowadzi Jarosław Krysiewicz  wraz z Piotrem Niziołem. Początek meczu nie zapowiadał się najgorzej. W pierwszej kwarcie meczu nasze zawodniczki przegrywały niewielką ilością punktów. Jednak dalsza część kwarty zakończyła się przegraną. Dziewczyny łącznie zdobyły 16 pkt, natomiast przeciwniczki 25. Drugą kwartę dziewczyny zakończyły z wynikiem 59:32 dla Zgorzelca. W drugiej połowie meczu dziewczyny ze Zgorzelca wyszły bardzo zmotywowane, co nie przeniosło się na efekt gry dziewczyn z Wrocławia, trzecia kwarta okazała się dla nas znaczną porażką, przegrywając 81:38. Jednak przełomowym momentem dla naszego zespołu była 4 kwarta, którą wygraliśmy 16:23, z wynikiem końcowym 87:61 dla drużyny Piotra Pietryka oraz Nikoli Sarić UKS Basket Citronex.